dětský národopisný soubor DUNAJEK Dolní Dunajovice

Omlouvám vzhled stránek, sú ještě "čerstvě" nové, tak sa to vylepší, slibuju. Marc. Dětský národopisný soubor DUNAJEK zve všechny malé příznivce folklóru do svých řad (předchozí praxe není nutná - naučit se dá všechno). Užijeme si spoustu taneční zábavy, poznáte bezva kamarády a podíváte se s námi někam do světa. Sraz máme každé pondělí a čtvrtek vždy v 15:30 před tělocvičnú ZŠ Dolní Dunajovice. S sebou budete potřebovat přezůvky, pitíčko a spoustu energie. Pro více informací volejte tel. číslo 723 015 431 /Marcela Kurucová/ nebo 728 899 733 /Katka Ostřížková/ nebo na pište na e-mail marcela.benova@centrum.cz

AKTUALITY - info pro rodiče aj.

Srazy na hodečky aj.info

Stavění máje hlavní stárečce - sraz v 17:00 hodin před Marcelyným barákem, kde nazdobíme májku a společně postavíme. Následně spočítáme sólečka a nachystáme PETky na nedělu aj.
NEDĚLE
sraz v 8:00 hodin ráno na tanečním parketu. Prosíme rodiče, kteří nám mohou pomoci s chystáním tanečního parketu a se stavěním máje-ručně.
Krojovaní sraz ve 13:30 hodin před tělocvičnou základní školy D.Dunajovicích ve slavnostních krojích.
Odtud bude vycházet průvod pro hlavní stárečku a následně na taneční parket, kde požádáme o hodečkové právo pana starostu.
Žádné komentáře
 
DNS Dunajek, Dolní Dunajovice