dětský národopisný soubor DUNAJEK Dolní Dunajovice

Omlouvám vzhled stránek, sú ještě "čerstvě" nové, tak sa to vylepší, slibuju. Marc. Dětský národopisný soubor DUNAJEK zve všechny malé příznivce folklóru do svých řad (předchozí praxe není nutná - naučit se dá všechno). Užijeme si spoustu taneční zábavy, poznáte bezva kamarády a podíváte se s námi někam do světa. Sraz máme každé pondělí a čtvrtek vždy v 15:30 před tělocvičnú ZŠ Dolní Dunajovice. S sebou budete potřebovat přezůvky, pitíčko a spoustu energie. Pro více informací volejte tel. číslo 723 015 431 /Marcela Kurucová/ nebo 728 899 733 /Katka Ostřížková/ nebo na pište na e-mail marcela.benova@centrum.cz

AKTUALITY - info pro rodiče aj.

soutěž Verbíři Podluží

17.května, sobota - soutěž Verbířů Podluží
Soutěžit budou chlapci se společným verbuňkem a sólový verbuňk Dominik Schnelly.
Sraz v sobotu, 17.5. ve 12:00 hod. u starého OU v civilním oblečení, kroj a čižmy nachystané /naškrobené a vyžehlené, čižmy naleštěné/ s sebou.
Od 13:00 v sále Podlužan v Lanžhotě začínajú zkúšky. Samotná soutěž začíná v 15:00 hodin.
Pojedeme autama. Na zkúšce ve čtvrtek 15.5. sa domluvíme, jak kdo bude brát auto. Uvítáme rodiče, kteří sa pojedú podívat, že by některé kluky vzali s sebú do auta. Prosím, aby se mi ozvali, kdo by v případě zájmu chtěl být přítomen jako fanoušek a podpořit tím naše chlapce v soutěži, abychom mohli naplánovat rozmístění osob do aut.
Díky předem, Marcela /tel.:723 015 431/
Žádné komentáře
 
DNS Dunajek, Dolní Dunajovice