dětský národopisný soubor DUNAJEK Dolní Dunajovice

Omlouvám vzhled stránek, sú ještě "čerstvě" nové, tak sa to vylepší, slibuju. Marc. Dětský národopisný soubor DUNAJEK zve všechny malé příznivce folklóru do svých řad (předchozí praxe není nutná - naučit se dá všechno). Užijeme si spoustu taneční zábavy, poznáte bezva kamarády a podíváte se s námi někam do světa. Sraz máme každé pondělí a čtvrtek vždy v 15:30 před tělocvičnú ZŠ Dolní Dunajovice. S sebou budete potřebovat přezůvky, pitíčko a spoustu energie. Pro více informací volejte tel. číslo 723 015 431 /Marcela Kurucová/ nebo 728 899 733 /Katka Ostřížková/ nebo na pište na e-mail marcela.benova@centrum.cz

AKTUALITY - info pro rodiče aj.

Info vystoupení KVĚTEN 2012

13.5.2012 neděle - Den matek taneční parket na návsi, D.Dunajovice,
 sraz 14:45 hod. na tanečním parketu, v krojích!
 

19.5.2013 sobota - Dětské krojované hodečky KOBYLÍ
 sraz 12:50 hod u starého OÚ v slavnostních krojích!
 Občerstvení zajištěno, příjezd cca po 18:00 hod.
 s sebou: rukávky, vlňák(dle aktuálního počasí i např. pláštěnka) přezůvky vhodné ke kroji (kdo nevydrží v čižmách), Rodiče mohou jet s námi.

 17.6.2012 neděle – Dětské krojované hodečky D.Dunajovice !!!

 Prosím o úhradu členských příspěvků za I.pololetí a můžete nosit platby na II. pololetí 2011/2012
 (pro ty, kdo nemají uhrazeno)

 Přehled vystoupení je orientační, bude doplněn o podrobnější informace či další vystoupení.Prosím, aby jste se s časovým předstihem mohli zařídit tak,
 aby Vaše dítě mohlo s námi vystupovat a nenarušili jsme tím vaše budoucí plány.

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 Žádám o posouzení těchto akcí a s dostatečným předstihem prosím omlouvejte Vaše dítě vzhledem k předem nahlášenému počtu účinkujících a také důležité: z vlastních zdrojů hradíme autobusovou dopravu, která je finančně náročná. Děti neplatí za dopravu nic a proto, když zvážíme počet dětí do autobusu, v některých případech bych objednala menší a levnější dopravu!!! Poté je škoda, že vznikají situace, kdy nás jede ve velkém autobusu polovina a také pořadatelé akce na kterou jedeme, mají pro nahlášený počet dětí nachystány dárečky či občerstvení. Proto je potřeba se nechtěným situacím předem vyhnout. Děkuji za pochopení. M.

Žádné komentáře
 
DNS Dunajek, Dolní Dunajovice