dětský národopisný soubor DUNAJEK Dolní Dunajovice

Omlouvám vzhled stránek, sú ještě "čerstvě" nové, tak sa to vylepší, slibuju. Marc. Dětský národopisný soubor DUNAJEK zve všechny malé příznivce folklóru do svých řad (předchozí praxe není nutná - naučit se dá všechno). Užijeme si spoustu taneční zábavy, poznáte bezva kamarády a podíváte se s námi někam do světa. Sraz máme každé pondělí a čtvrtek vždy v 15:30 před tělocvičnú ZŠ Dolní Dunajovice. S sebou budete potřebovat přezůvky, pitíčko a spoustu energie. Pro více informací volejte tel. číslo 723 015 431 /Marcela Kurucová/ nebo 728 899 733 /Katka Ostřížková/ nebo na pište na e-mail marcela.benova@centrum.cz

AKTUALITY - info pro rodiče aj.

Info léto,hodečky,tábor aj.

Inventarizací uhrazených členských příspěvků DNS Dunajek jsme zjistili, že za I. pololetí šk.r. 2011/2012
nemají uhrazeno následující členové:
Bartošová Kateřina, Dvořáková Kristýna, Feráková Darina a Denisa, Navrátilová Lucie, Němečková Hana, Šimberová Sabina.
V případě, že vaše děti mají uhrazeno a vznikl nám jen nedopatřením nedoplatek, omlouváme se předem za mýlku. Věříme, že členský příspěvek uhradíte co nejdříve, abychom mohli vyúčtovat dané období roku 2011 a uzavřít tak účetní období pro Folklorní sdružení ČR.
Připomínáme, že děti jsou pojištěny , řádně za ně platíme členské poplatky Folklornímu sdružení ČR. Z příspěvků a žádaných dotací (FOS ČR, JM kraj, Obecní úřad Dolní Dunajovice) se snažíme udržovat a obnovovat krojové vybavení souboru, většinou za co nejnižší náklady, nebo využíváme šikovné rodiče s pořizováním nových krojových doplňků (paní Benová, paní Pfefferová), kterým děkujeme za veškerou snahu. Hradíme plně dopravu na konané akce, rekvizity a náklady spojené s chodem souboru.

Pořádáme již 8. dětské krojované hodečky, letos netradičně JIŽ 17.června 2012.

V letním období bude probíhat soustředění (tábor) na Vranovské přehradě v termínu od 14.7.-21.7.2012.
Členové DNS Dunajek mají cenu tábora oproti jiným dětským účastníkům sníženou o téměř 1.000,-Kč tím, že nám přispívá obecní úřad Dolní Dunajovice. Letního soustředění se účastní zdarma a ve svém volném čase jako dospělý doprovod:
Kurucová Marcela, Bičanová Eva, Novosádová (Pfefferová) Radka, Šimorová Jitka, Beno Marek a Šubová Lenka (zdravotník). Jezdíme s dětmi ve své dovolené a pobyt si hradíme a také s tím, že neseme plnou odpovědnost za děti. Přihlášky budou k dispozici po jarních prázdninách a ke stažení na WEBu. Tábor máme vždy zaměřen na dopolední tancování a odpolední bojovky s celotáborovou hrou vždy na dané téma.

Na Facebooku máme zřízenou skupinu, kde vkládám informace pro rodiče, fotky a další možné příspěvky. Budou realizovány WEBové stránky www.dunajek.cz, kde byl zatím zřízen jen provizorní chod stránek.
Žádné komentáře
 
DNS Dunajek, Dolní Dunajovice