dětský národopisný soubor DUNAJEK Dolní Dunajovice

Omlouvám vzhled stránek, sú ještě "čerstvě" nové, tak sa to vylepší, slibuju. Marc. Dětský národopisný soubor DUNAJEK zve všechny malé příznivce folklóru do svých řad (předchozí praxe není nutná - naučit se dá všechno). Užijeme si spoustu taneční zábavy, poznáte bezva kamarády a podíváte se s námi někam do světa. Sraz máme každé pondělí a čtvrtek vždy v 15:30 před tělocvičnú ZŠ Dolní Dunajovice. S sebou budete potřebovat přezůvky, pitíčko a spoustu energie. Pro více informací volejte tel. číslo 723 015 431 /Marcela Kurucová/ nebo 728 899 733 /Katka Ostřížková/ nebo na pište na e-mail marcela.benova@centrum.cz

AKTUALITY - info pro rodiče aj.

info 5.6.2010 Tvrdonice a násl.vystoupení

5.6.  sobota,  Národopisné slavnosti TVRDONICE 

sraz v 12:30 hod. u starého OU v kroji. S sebou oblečení na kroj dle počasí  (pláštěnka, rukávky aj.)         účast s průvodem a vystoupením, občerstvení zajištěno, příjezd v cca 17-18 hod.

 

12.-13.6. – sobota-neděle  LIPTÁLSKÉ folklorní slavnosti  (nocleh a strava zajištěna, odjezd v ranních hodinách v sobotu, s sebou do kufru kompletní kroj)

 

19.6. – sobota, Rohatec, přehlídka dětských folklorních souborů (odpoledne)

 

20.6. – neděle, Velké Bílovice, dětské krojované hody (odpoledne)

 

4.7. -. neděle, hody Drnholec (odpoledne)

 

Na letní soustředení (tábor) letos ve stylu SOUBOJ Titánů aneb Starověké Řecko prosím můžete začít nosit druhou zálohu. Děti dostanou soupis věcí, bezinfekčnost k podpisu a list pro lékaře k potvrzení.

Žádné komentáře
 
DNS Dunajek, Dolní Dunajovice