dětský národopisný soubor DUNAJEK Dolní Dunajovice

Omlouvám vzhled stránek, sú ještě "čerstvě" nové, tak sa to vylepší, slibuju. Marc. Dětský národopisný soubor DUNAJEK zve všechny malé příznivce folklóru do svých řad (předchozí praxe není nutná - naučit se dá všechno). Užijeme si spoustu taneční zábavy, poznáte bezva kamarády a podíváte se s námi někam do světa. Sraz máme každé pondělí a čtvrtek vždy v 15:30 před tělocvičnú ZŠ Dolní Dunajovice. S sebou budete potřebovat přezůvky, pitíčko a spoustu energie. Pro více informací volejte tel. číslo 723 015 431 /Marcela Kurucová/ nebo 728 899 733 /Katka Ostřížková/ nebo na pište na e-mail marcela.benova@centrum.cz

AKTUALITY - info pro rodiče aj.

INFO 15.a22.9.2012 Vinobraní D.Dunajovice a Drnholec

15.9.2012 sobota -  Vinobraní Dolní Dunajovice  , sraz 14:15 hod. u starého OÚ v krojích!

            Autobusem odjedeme na Zarážení hory k vinicím za D.D. (pod kanálem), zač. 14:30hod, průvod na             taneční parket, vystoupení Dunajek, skupiny historického šermu, římské boje, břišní tanečnice, ohňová             show, dechová hudba Legrůti a další doprovodný program.

 

22.9.2012  sobota -  Vinobraní Drnholec   

                                                           sraz 15:00     hod u starého OÚ v slavnostních krojích!

            Občerstvení zajištěno,         příjezd cca po 17 hod.

            s sebou: rukávky, vlňák(dle aktuálního počasí i např. pláštěnka) přezůvky vhodné ke kroji (kdo nevydrží v čižmách),                                                                                                                                                            Rodiče mohou jet s námi.

 

Prosím o úhradu členských příspěvků za I.pololetí 2012/2013  (250 Kč)

 

Přehled vystoupení je orientační, bude doplněn o podrobnější informace či další vystoupení.Prosím, aby jste se s časovým předstihem mohli zařídit tak,

aby Vaše dítě mohlo s námi vystupovat a nenarušili jsme tím vaše budoucí plány.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Žádám o posouzení těchto akcí a s dostatečným předstihem prosím omlouvejte Vaše dítě (telefonicky, SMS aj.) vzhledem k předem nahlášenému počtu účinkujících a také důležité: z vlastních zdrojů hradíme autobusovou dopravu, která je finančně náročná. Děti neplatí za dopravu nic a proto, když zvážíme počet dětí do autobusu, v některých případech bych objednala menší a levnější dopravu!!! Poté je škoda, že vznikají situace, kdy nás jede ve velkém autobusu polovina a také pořadatelé akce na kterou jedeme, mají pro nahlášený počet dětí nachystány dárečky či občerstvení. Proto je potřeba nechtěným situacím předcházet.

                                                                                                                     Děkuji za pochopení. 
Žádné komentáře
 
DNS Dunajek, Dolní Dunajovice